درباره ما

با فروشگاه میوه آفتاب آشنا شوید

ما در میوه آفتاب و در شمای کلی به آفاق نظر داریم. فارغ از محدودیت ها و محدوده ها. برند میوه آفتاب استعاره ای ست از گل زیبای آفتاب گردان.
خوشبختانه مجموعه ما در یکی از دو مرکز عمده و قدیمی کاشت و فراوری این آیات آینه خو قرار دارد، در سُنقر و کُلیایی. این وجه تسمیه سبب شد تمام محصولات را به این نام مزین کنیم.

میوه آفتاب چنانچه از نامش پیداست حاصل پیوند آب و خاک و آفتاب با پینه های دست هاست… میوه آفتاب ثمره دست رنج کشاورزان آفتاب سوخته ای ست که با آفتاب پیمان دوستی بسته اند برای زمستان و فصل پس از خرمن، خزان.

این دوستی ها سال های سال است در این خاک ریشه دوانده اما مجموعه ما شکر خدا این افتخار را داشته که با ارائه ی محصولات باکیفیت و مثال زدنی خود، اینبار در فضای مجازی حضور پیدا کند. اما این حضور تلاشی ست برای سهل الوصول شدن محصولات میوه آفتاب با این امید که بتوان بیش از پیش در کنارتان باشیم.

میوه آفتاب همواره با کیفیت بالا و قیمت بسیار پایین رقابت آفرین بوده و ما ایمان داریم قطعا و حتما با امتحان کردن محصولات، دوستان حاضر در فضای مجازی هم به مشتری ها و دنبال کنندگان میوه آفتاب می پیوندند و محصولات این مجموعه به سبد خریدشان اضافه میشود.
چرا که «میوه آفتاب، آفتاب را میهمان شما میکند».

اعداد چه می گویند!

۴۸۰۰ +
محصولات ارائه شده
+
محصولات خریداری شده
+
محصولات تخفیفی
۵/۵
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.
امیری

محصولات معتبر و ارگانیک

بهترین محصولات را از فروشگاه ما خریداری کنید و از خرید خود راضی باشید

ما با محصولات ارگانیک با کیفیت متنوعی سروکار داریم!